Відпочинок влітку

Хоч Славське і вважається гірськолижним курортом, проте влітку відпочинок в цьому селищі не менше цікавий і захоплюючий. Карпати в будь-який час року залишаються прекрасним, і хвойні ліси так і ваблять побродити в них сховатися від літньої спеки під покровом дерев, знайти лісові ягоди. Чисте повітря дозволяє дихати настільки глибоко, наскільки це можливо, а свіжість буквально окрилює. Славське відпочинок влітку, як і взимку, пропонує схожий на казку.

Приїхавши на курорт влітку, Ви можете бродити потім по горах і долинах, блукати в лісах, відвідувати різні пам'ятні місця, насолоджуватися красою природою. Гори дарують людині повну свободу дій, і тільки від відпочиваючого залежить, що він вибере: затишне сімейне проведення часу або ж активний пошук радісних пригод, яких в Славському завжди знаходять з надлишком. Славське відпочинок влітку робить незабутнім.

Велопрогулянки - відмінний варіант дозвілля для тих, хто приїхав на відпочинок в СлавскоеЗеление пейзажі величних гір так і ваблять. Кожен може усамітнитися на лоні природи, де панує тиша і благодать, яку порушував лише співом птахів та шелестом дерев. Гірські вершини чекають нових підкорювачів, і одним з них можете стати Ви. Достатньо лише приїхати в жарку пору року.

Крім того, проводяться численні екскурсії до озер і водоспадів. Там завжди можна скупатися. У серпні вже є гриби і безліч ягід, їх можна збирати і є абсолютно безкоштовно. Під час відпочинку в селищі Славське в Карпатах також можна кататися на конях, велосипедах та квадроциклах.